KUCHNIE LEGIONOWO

kuchnie legionowo

Kuchnie Legionowo, Kuchnie Nieporęt, Kuchnie Serock.

Dążenie do tworzenia pięknych, a jednocześnie solidnych i praktycznych mebli połączyliśmy z tradycją i ogromnym doświadczeniem. Nad jakością i starannością wykonania poszczególnych elementów czuwają najwyższej klasy specjaliści, dbający o najdrobniejsze nawet detale.

Wzornictwo
najmodniejsze wzory i kolory

Nieustannie pracujemy nad estetyką naszych mebli, szukając inspiracji zarówno w najnowszych trendach, jak i odwołując się do klasycznej, ponadczasowej stylistyki. Dzięki temu w ofercie znajdą Państwo ponad 200 kolorów i 40 różnorodnych wzorów frontów, które powinny zaspokoić gusta i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Proponujemy także nowoczesne oraz prekursorskie połączenia wzorów i kolorów z jednoczesną możliwością zakupu jednolitej kolorystyki frontów, korpusów i blatów roboczych. Wykorzystujemy do tego materiały uznanych producentów, kształtujących wzornictwo mebli kuchennych.

FRONTY
wyjątkowa trwałość

Do produkcji frontów wykorzystujemy różne technologie i materiały, między innymi lite drewno, szkło, akrylux, płyty melaminowane, okleinę naturalną oraz płyty MDF. Jakość wykonania naszych frontów gwarantuje ich trwałość i wygodę użytkowania. Stosowane przez nas lakiery bazują na składnikach specjalnie przeznaczonych do mebli kuchennych, oraz cechują się zwiększoną odpornością na ścieranie, czynniki chemiczne i wilgoć. Fronty wykonane z litego drewna, jak i w okleinie naturalnej, są odpowiednio zabezpieczane i wzmacniane z jednoczesną dbałością o ich niepowtarzalny wygląd, który zawdzięczają zróżnicowanej strukturze tego naturalnego surowca. Fronty lakierowane są natomiast dostępne w opcji mat lub połysk i spełniają europejskie normy w zakresie bezpieczeństwa. Dodatkowo w wyniku stosowania określonych technologii lakierowania nasze fronty starzeją się dużo wolniej.